Follow si Like:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
http://giftededu.ro/lista-copii/
Twitter
Visit Us

Peste 60 de copii si-au inceput activitatea la centru incepand cu 14 Septembrie. Felicitari celor 21 de scoli partener in Programul de Inovatie Didactica pentru sustinerea si recomandarile facute pentru aproximativ 1000 de copii in procesul de selectie – care a avut loc in luna aprilie.

Ne face o placere deosebita sa-i nominalizam pe cei 43 de copii calificati la Scoala de Excelenta, un program de formare gratuita de minim 6 cursuri / anual (100 cu specialisti in educatie diferentiata, pentru descoperirea si dezvoltarea abiltiatilor si inteligentelor multiple.

#

Nume copil

Clasa

Scoala

Ani

Luni

1 Grosu Octavian-Alexandru

6

scoala 172 12 0
2 Lutu Alexandru

6

scoala 176 11 6
3 Coteaţă Mara

5

scoala 163 11 2
4 Ardeleanu Andrei

6

scoala 198 12 3
5 Biris Beatrice Antonia

7

scoala 117 12 10
6 Lupoi Alexandra Oana

6

scoala 198 11 8
7 Marginean Nora

7

scoala 176 13 4
8 Rosu Petru

4

9 Nane Codrin

4

10 Radulian Marco Andrei

7

scoala 205 12 7
11 Tudor Beatrice

7

scoala 198 12 6
12 Panait Irina

5

scoala 191 10 7
13 Albu Alexandru

4

scoala 164 10 3
14 Giuclea Radu scoala 172 10 0
15 Martis Andreea Irina

6

scoala 206 12 4
16 Molcuţ Flavia Elena

5

scoala 117 11 5
17 Olteniceanu Ana-Maria

3

scoala 191 9 6
18 Oprisan Iuliana Georgiana

7

scoala 160 13 2
19 Mitu Miruna

4

scoala 172 9 8
20 Rocaş Răzvan Alexandru

6

Liceul Marin Preda 12 2
21 Bancuta Cristian Mihai

7

scoala 59 13 8
22 Cosma-Volintiru Teodora

5

scoala 172 10 9
23 Lixandru Horia Stefan

4

scoala 310 9 8
24 Moşteanu Bogdan

7

scoala 164 13 2
25 Athanasovici Alexandra

4

scoala 198 10 4
26 Cristea Theodor Mihai

6

scoala 176 11 8
27 Ciuperca Bogdan

4

scoala 172 10 3
28 Grigore Anastasia

7

scoala 198 11 11
29 Ionita Teodor Alexandru

7

scoala 310 12 4
30 Manoliu Andra Ioana

6

scoala 198 12 3
31 Chitu Tudor

4

scoala 59 10 1
32 Onuţu Diana Alexandra

4

scoala 117 10 1
33 Manea Octavian Mihai

7

scoala 160 13 8
34 Istrate Andreea Elena

4

scoala 117 9 9
35 Frîncu Claudia Ioana

4

scoala 198 10 4
36 Graur Alexandru

4

scoala 117 10 4
37 Mircea Alexandru

6

Liceul Marin Preda 12 6
38 Negreanu Alexandra

4

scoala 191 10 4
39 Păsărin Vlad

6

scoala 191 11 9
40 Taga Costin

6

scoala 163 12 8
41 Păsărin Andra

4

scoala 160 10 0
42 Gheorghe Giulia Mihaela

6

scoala 206 12 2

Alti 12 copii au fost inclusi intr-o Grupa Speciala urmand sa fie sustinuti cu cursuri pe baza disponibilitatii trainerilor, in decursul unui an de zile.

# Nume copil

Scoala

Ani

Luni

1 Ioniţă Maria Diana

scoala 59

10

0

2 Grigorică Mihail Daniel

scoala 117

9

11

3 Stefan Silviu Alexandru

scoala 172

10

8

4 Radulescu Andreea Raluca

scoala 205

9

7

5 Dinita Andreea Alexandra

scoala 160

11

1

6 Ion Tudor Andrei

scoala 206

10

6

7 Surdu-Bob Andreea

scoala 172

9

5

8 Neacsu Robert

scoala 156

11

4

9 Tănase Ioan Ciprian

scoala 176

9

11

10 Voncick Cristina

scoala 198

12

9

11 Militaru Elissa Alecsandra

Liceul Marin Preda

10

7

12 Tomsa Stefan Tudor

scoala 176

10

2

Primul curs realizat la Centru de Inovatie Didactica la care au inceput 4 grupe este Programul InfoSPEED de Invatare rapida!

Primul Curs la CID. Invatare Rapida de la InfoSPEED cu Alexandru Bordea

Vizualizeaza pozele copiilor din program

Copiii din Selectia de la Scoala de Excelenta

Vizualizeaza pozele de la Evenimentul de Recunoastere a Copiilor cu Abilitati Inalte 11 Septembrie

Evenimentul de Recunoastere a Copiilor cu Abilitati Inalte 11 Septembrie